[PRZEDŁUŻENIE TERMINU] Zbliżenia pandemiczne – wystawa fotograficzna dla społeczności Wydziału Filologicznego UŁ  Szanowni Wykładowcy, Drogie Studentki i Studenci, Na specjalne życzenie niektórych z Was pragniemy przedłużyć termin nadsyłania prac na wystawę fotograficzną “Zbliżenia pandemiczne” tworzoną przez II rok produkcji teatralnej i organizacji widowisk. Zgłoszenia przyjmujemy do 20.01.2022 r. Uniwersyteckie korytarze i sale na razie muszą pozostać puste. Pragniemy jednak dalej...
Nauczanie zdalne wprowadzone komunikatem Dziekana Wydz. Filologicznego z dnia 24.XI.2021 zostaje przedłużone do 22.01.2022 roku.
Obecnie do kancelarii Dentons poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem na stanowisku: Asystentka / Asystent dla zespołu prawników z j. niemieckim - Praca Asystentka / Asystent dla zespołu prawników z j. niemieckim, Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k., Warszawa (pracuj.pl)
Nauczanie zdalne wprowadzone komunikatem Dziekana Wydz. Filologicznego z dnia 24.XI.2021 odbywać się będzie do 8 stycznia 2022r. Od 10 stycznia 2022r. planowany jest powrót do nauczania stacjonarnego (wersja hybrydowa obowiązująca od początku roku akademickiego), o ile nie zapadną inne decyzje na wyższym szczeblu.
Szanowni Wykładowcy, Drogie Studentki i Studenci, Zapraszamy do udziału w wystawie fotograficznej „Zbliżenia Pandemiczne” wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Wydziału Filologicznego. Uniwersyteckie korytarze i sale na razie muszą pozostać puste. Pragniemy jednak dalej tworzyć jako Wydział akademicką społeczność. Wystawa to okazja, by poznać się lepiej, mimo odległości. Jak wygląda Twoja domowa stacja nadawcza Zooma? Czy kot siedzi na klawiaturze? Biuro przeniosło się do...