Jubileuszowa konferencja poświęcona działalności naukowej prof. Huberta Orłowskiego

Date 2022-Apr-11
Time 11.04.2022, 9:00-11:30
Location Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. W. Brandta UWr (sala 13)

W związku z nadaniem doktoratu honorowego prof. dr hab. Hubertowi Orłowskiemu oraz z okazji 55-lecia nadania Hubertowi Orłowskiemu stopnia naukowego doktora nauk humanistycznych Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta UWr we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Badań Niemcoznawczych zaprasza na konferencję jubileuszową poświęconą działalności naukowej prof. Orłowskiego.

Wezmą w niej udział m. in. uczniowie i kontynuatorzy programu badawczego Profesora, dziś uznane germanistyczne i niemcoznawcze autorytety. Zapraszamy do CSNE im. W. Brandta (ul. Strażnicza 1-3, 50-206 Wrocław, sala nr 13) w najbliższy poniedziałek 11 kwietnia o godz. 9:00. Następnie, o godz. 13.00 w Aulii Leopoldina w Gmachu głównym UWr będzie mieć miejsce uroczystość nadania Profesorowi Hubertowi Orłowskiemu tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Wrocławskiego.

Pełny program konferencji dostępny jest tutaj.

W imieniu organizatorów oraz jubilata serdecznie zapraszamy!