Polnisch-Österreichisches Sommerkolleg

Instytut Slawistyki Uniwersytetu we Wiedniu serdecznie zaprasza studentów z Polski zainteresowanych językiem niemieckim i studentów z Austrii zainteresowanych językiem polskim do udziału w Letnim Kolegium Polsko-Austriackim (11.-31.08.2024). Tegoroczna odsłona wydarzenia zakłada spędzenie dwóch tygodni w Warszawie i jednego w Gdańsku.

Całkowity koszt Letniego Kolegium Polsko-Austriackiego to 810 zł (dla studentów z Polski) / € 220 (dla studentów z Austrii) – obejmuje on intensywny kurs języka niemieckiego/polskiego, noclegi, wyżywienie i wszystkie wycieczki.

Rekrutacja kończy się 30 kwietnia. Do udziału w kolegium zaproszeni są studenci ze wszystkich kierunków studiów, ze znajomością języka niemieckiego od poziomu B1 i języka polskiego od poziomu A1.

Grafika informacyjna

Więcej informacji na stronach internetowych: